Sprawdź możliwości ZORRO!

Zobacz jak możesz wykorzystać System ZORRO do realizacji obowiązków RODO!

Automatyzacja dokumentów
Umowy powierzenia oraz upoważnienia dla pracowników, a także automatycznie generowane raporty: Rejestr Czynności Przetwarzania, Rejestr Kategorii Przetwarzania, czy Rejestr Naruszeń.
Platforma Szkoleń online
Umożliwia sprawne przeprowadzanie szkoleń dla pracowników, wraz z pełną ewidencją wyników oraz kosztów. Dostarcz własną treść do szkolenia, lub skorzystaj z kursów dostępnych w ofercie QBICO.
“Wyjście” z Exceli
Możliwość prowadzenia rejestrów i dokumentacji w sposób dynamiczny, bez konieczności ręcznej aktualizacji wszystkich rejestrów przy wprowadzaniu zmian w danych osobowych.
Elastyczność
Architektura Systemu pozwala stosować różne podejścia do ewidencji danych osobowych. Dodatkowo wsparcie techniczne zapewnione przez QBICO umożliwia na implementację indywidualnych i specjalistycznych rozwiązań dla naszych Klientów.
Model SLA
Automatyczna aktualizacja do zmieniających się przepisów prawa, oraz wsparcie i usługi utrzymaniowe.


Wersje Systemu

Wybór wersji aktywacyjnej powinien być wynikiem dogłębnego zrozumienia potrzeb firmy i rozpoznania kluczowych dla jej funkcjonowania procesów. Dlatego też udostępniamy klientom dwie wersje Systemu, w zależności od indywidualnego zapotrzebowania naszych Klientów.

System ZORRO można aktywować w dwóch wersjach:

System ZORRO w chmurze
Wersja dostępna w chmurze pozwala na zdalny dostęp do Systemu za pomocą dowolnego urządzenia i łącza internetowego, co jest świetnym rozwiązaniem na przykład dla Inspektorów Ochrony Danych obsługujących wiele firm, także dla mniejszych grup kapitałowych, i przedsiębiorstw chcących zapewnić własnej organizacji zgodność z RODO.
ZORRO w lokalnej infrastrukturze
System można także zainstalować w lokalnej infrastrukturze klienta, czyli w wersji on-premise. Ten rodzaj aktywacji wiąże się z koniecznością przeprowadzenia projektu informatycznego związanego z analizą przedwdrożeniową, która ma na celu identyfikację procesów, lokalnych systemów oraz potencjalnych możliwości integracji z nimi.


Platforma Szkoleń ZORRO

Jest to dodatkowy moduł zintegrowany z Systemem ZORRO.

Platforma Szkoleń ZORRO
Integracja Systemu ZORRO z platformą szkoleniową umożliwia łatwe i sprawne przeprowadzanie szkoleń online dla pracowników, wraz z pełną ewidencją wyników oraz kosztów. Dodatkowo Platforma umożliwia generowanie unikalnych certyfikatów dla uczestników szkoleń. Jako inspektor mamy także możliwość ustalenia wszystkich parametrów testu wiedzy – jak czas trwania szkolenia, jego ważność, treść i obligatoryjność pytań, oraz wygląd certyfikatu.


Zapraszamy na darmowe prezentacje online!

Nasi konsultanci chętnie zaprezentują Państwu możliwości i funkcjonalności Systemu ZORRO.

Umów się na prezentację

Sprawdź System ZORRO i zamów darmowy dostęp demo na 30 dni